Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter FILTRON - OP6434





FILTRON - OP6434   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Filterutförande Skruvfilter
Yttre diameter [mm] 76,7
Höjd [mm] 65
Gängmått M20X1,5
FILTRON - OP6434 Används i fordonen

49.44 SEK
42.03 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
General Motors 93181255
General Motors 93198441
MERCEDES 2811800310
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 1520800QAF
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 15208AW300
OPEL 4415442
OPEL 4434962
RENAULT 8200768927
RENAULT 8671002274
RENAULT 8200274858
RENAULT 8200867980
SUZUKI 1651067JG0
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651084A12
SUZUKI 1651067JG0000
SUZUKI 1651084A10000
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084A12000
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet