Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter FILTRON - OP595



FILTRON - OP595   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 66,5
Gängmått M 20X1,5
Yttre diameter [mm] 68
Ventiltyp tryckreduceringsventil
Tilläggsartikel/tilläggsinformation 2 med en backsperrventil
FILTRON - OP595 Används i fordonen

30.17 SEK
25.65 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
AC PF57
AC X165
AC PF1237
AC X118
AC X597
HONDA 15400PFB014
HONDA 15400PJ7015
HONDA 15400PFB004
HONDA 15400PJ7005
HURTH OK189
HYUNDAI 2630002501
HYUNDAI 2630002500
HYUNDAI 263002Y500
JOHN DEERE M806418
KIA 2630002501
KIA 0B63114302
KIA 2630002500
KIA 263002Y500
KIA 0FE3R14302
MAZDA PEYO14302
MAZDA 081323802A
MAZDA B6Y114302A9A
MAZDA 086623802
MAZDA F2Y014302A
MAZDA 489914300
MAZDA F802238029A
MAZDA 8FG123802
MAZDA FEY014302
MAZDA 8FG123803
MAZDA 022214300
MAZDA FEYO14302
MAZDA B63014302
MAZDA HE1923802
MAZDA 025914300
MAZDA B65114302
MAZDA N35014302
MAZDA 037023802
MAZDA B6Y114302
MAZDA PEY014302
MAZDA 077823802
MAZDA B6Y114302A
MAZDA 081323802B
MAZDA B6YI14302
MAZDA 0FE3R14302
MAZDA F80223802
MAZDA 817323802
MAZDA FE3R14302
MAZDA 8FG1238029A
MAZDA FEY0143029A
MAZDA B35914302
MAZDA FEYO143029A
MAZDA 022223420A
MAZDA B63114302
MAZDA N23123802
MAZDA 032414300
MAZDA B6Y014300
MAZDA N3Y614302
MAZDA 037023803
MAZDA B6Y1143029A
MITSUBISHI MD348631
MITSUBISHI 30A4000201
NISSAN 1520865F0C
NISSAN 1520865F10
NISSAN 152089E000
NISSAN 152089F60A
NISSAN 1520831000
NISSAN 1520831U01
NISSAN 152083J400XX
NISSAN 1520865F01
NISSAN 1520865F0B
NISSAN 1520865F0D
NISSAN 152087B000
NISSAN 152089F600
NISSAN 152081HC0A
NISSAN 1520831U00
NISSAN 152083J400
NISSAN 1520865F00
NISSAN 1520865F0A
RENAULT 7701053054
RENAULT 152088066R
RENAULT 7701068766
SOLO S102001
SUBARU 15208AA023
SUBARU 15208AA030
SUBARU 15208AA080
SUBARU 15208AA12A
SUBARU 15208KA010
SUBARU 15208KA012
SUBARU 420335410
SUBARU 15208AA020
SUBARU 15208AA022
SUBARU 15208AA024
SUBARU 15208AA060
SUBARU 15208AA100
SUBARU 15208KA000
SUBARU 15208KA011
SUBARU 420335400
SUBARU 420335500
SUBARU 15208AA021
TOYOTA 1520865F01
TOYOTA 1520565F00
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet