Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter FILTRON - OP584



FILTRON - OP584   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Form rund
Höjd [mm] 260
Diameter (mm) 110
Innerdiameter 1 [mm] 103
Innerdiameter 2 [mm] 93
Gängmått UNF 1 1/8"-16
FILTRON - OP584 Används i fordonen

92.77 SEK
78.85 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
Caterpillar 1W3300
Caterpillar 5P1119
Caterpillar 1R0739
Caterpillar 2P4004
Caterpillar 1R0658
CLAAS 0003600140
CLAAS 3600140
FORD 5011502
FORD 5011417
FREIGHTLINER ABPN10GLF3675
HENSCHEL PER67
HENSCHEL L50068
HENSCHEL PER68
IRISBUS 5001021129
IVECO 42537127
JCB LANDPOWER 1798593
POCLAIN W1250599
RENAULT 5010550600
SCANIA 1347726
SCANIA 1117285
SCANIA 562810
VOLVO 21707134
VOLVO 4666341
VOLVO 466634
VOLVO 4666343
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet