Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter FILTRON - OP576



FILTRON - OP576   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 88,5
Gängmått UNF 3/4''-16
Yttre diameter [mm] 95,5
Ventiltyp tryckreduceringsventil
Filterutförande Skruvfilter
Tilläggsartikel/tilläggsinformation 2 med en backsperrventil
Diameter tätningsring [mm] 71,5
FILTRON - OP576 Används i fordonen

44.38 SEK
37.73 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
AC SF
AC X35
AC X19
AC X565
Caterpillar 9Y4505
CLAAS 6605760
CLAAS CT7701029278
DEUTZ-FAHR 0141151110
DEUTZ-FAHR 12153174
DEUTZ-FAHR 0141151201
FIAT 5964796
FIAT 5951685
FORD A700X6714GA
FORD 1498021
FORD 5010665
FORD D5NN6714A
FORD 1498020
FORD 5000860
GLAS 11422189823
GLAS 1003000800691
GLAS 1003000800690
GUELDNER Z40
HURTH OK40
HYSTER 180283
HYSTER 808772
JOHN DEERE AM38441
JOHN DEERE AM31205
MAGIRUS-DEUTZ 0141151110
MAGIRUS-DEUTZ 12153174
MAGIRUS-DEUTZ 0141151201
MAN 135000
MASSEY FERGUSON 1620482M1
MAXION 1041429M1
PERKINS 140516130
RENAULT 7700640175
RENAULT 7701029278
RENAULT 7701008698
STEYR 2090787
STEYR 209070087
STEYR 4060716
VAG 021115351A
VME 3338201
VME 3316074
VME 7007007010000
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet