Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter FILTRON - OP569



FILTRON - OP569   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 98
Gängmått UNF 3/4-16
Yttre diameter [mm] 109
Ventiltyp tryckreduceringsventil
Tilläggsartikel/tilläggsinformation 2 med en backsperrventil
FILTRON - OP569 Används i fordonen

64.4 SEK
54.74 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
AC X19
AC X562
AC X564
AC X66
AC X503
AC X563
AC X65
ALFA ROMEO 105550603000
ALFA ROMEO 105550603001
ALFA ROMEO 106000603000
ALFA ROMEO 60521128
ALFA ROMEO 10555060300003
ALFA ROMEO 105550603002
ALFA ROMEO 116000603099
FIAT 4712132
FIAT 4777082
FIAT 4434825
FIAT 4719150
FORD 5010962
FORD 5012554
FORD 5016946
FORD A720X6714DA
FORD 5002798
FORD 5007385
FORD 5011887
FORD 5014056
FORD 5018356
FORD A760X6714RA
FORD 1526270
FORD 5006580
General Motors 93892080
General Motors 5577281
GUELDNER Z570
HURTH OK121
HURTH OK114
IVECO 4712132
IVECO 1901606
IVECO 4719150
Lada 210110120051
LAMBORGHINI 53915520
LAMBORGHINI 04415540
LAMBORGHINI 053915520
LAMBORGHINI 4415670
LAMBORGHINI 04415670
LAMBORGHINI 4415540
LAURAK ELH4125
LAURAK ELH4124
MAN 1814346
MAN 106487
MAN 814346
MASSEY FERGUSON 1015511
MAXION 1015511
RENAULT 7701349151
RENAULT 7701349779
SEAT 3936870
SEAT 4434825
SEAT 3897991
SEAT 4354825
SEAT 0004434825
VAG 074115561B
VAUXHALL 9975120
VAUXHALL 93892080
VOLVO 9125224
VOLVO 9180596
VOLVO 91252247
VOLVO 91805960
VW 069115561
VW 0004434825
VW 074115561B
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet