Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter FILTRON - OP5371



FILTRON - OP5371   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 76,3
Gängmått M 20X1,5
Yttre diameter [mm] 76,7
Ventiltyp tryckreduceringsventil
Filterutförande Skruvfilter
Tilläggsartikel/tilläggsinformation 2 med en backsperrventil
FILTRON - OP5371 Används i fordonen

43.33 SEK
36.83 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
AC X534
AC X88
ALFA ROMEO 46519728
ALFA ROMEO 60621830
ALFA ROMEO 606218900
ALFA ROMEO 60810852
ALFA ROMEO 60612882
ALFA ROMEO 60621890
ALFA ROMEO 60655594
FIAT 606128821
FIAT 71736158
FIAT 7604770
FIAT 46423474
FIAT 46805832
FIAT 60612882
FIAT 60796475
FIAT 71736159
FIAT 46402457
FIAT 46468378
FIAT 46808398
LANCIA 60814435
LANCIA 46805832
LOMBARDINI 1042175116
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet