Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter FILTRON - OP5322





FILTRON - OP5322   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 90,5
Gängmått UNF 3/4''-16
Yttre diameter [mm] 75
FILTRON - OP5322 Används i fordonen

35.24 SEK
29.96 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
FORD 1218846
FORD 1595247
FORD 1S7G6714CA
FORD AA6E6714AA
FORD 1250507
FORD 1751529
FORD 1S7G6714DA
General Motors 55560202
General Motors 93186554
LAND ROVER LR025306
MAZDA LF0514302A
MAZDA LF10143029A
MAZDA LF1014302A
MAZDA LF1014302
MAZDA LF10143029B
MAZDA LFY114302
SAAB 914444
SAAB 930957
SAAB 932037
SAAB 30548485
SAAB 7894066
SAAB 9144445
SAAB 9309576
SAAB 9320375
SAAB 7496144
VOLVO 31330049
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet