Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter Knecht - OC98



4009026010716
Knecht - OC98   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Filterutförande Skruvfilter
Anslutningsgänga 3/4"-16UNF-2B
Innerdiameter 2 [mm] 61
Diameter tätningsring [mm] 82,3
Kåpans diameter [mm] 86,5
Höjd [mm] 89
Artikelnummer, rekommenderat specialverktyg OCS 3

EAN: 4009026010716

Knecht - OC98 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CITROEN 95638829
CITROEN 5457752
CITROEN 75528514
CITROEN 91509817
CITROEN 95637804
CITROEN 5406243
CITROEN 75528513
CITROEN 91509816
CITROEN 91509876
FIAT 9456000926
FIAT 7604418
FORD 5003271
FORD 5019395
FORD A770X6714AA
FORD 5000735
FORD 5012036
FORD A730X6714DA
GMC 7984865
MERCEDES 0000942602
PEUGEOT 110985
PEUGEOT 110922
PEUGEOT 110938
PEUGEOT 110942
PEUGEOT 110955
PEUGEOT 110969
PEUGEOT 110976
PEUGEOT 110983
PEUGEOT 110924
PEUGEOT 110939
PEUGEOT 110946
PEUGEOT 110956
PEUGEOT 110970
PEUGEOT 110977
TALBOT 9150981580
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet