Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Bränslefilter Knecht - KC5



4009026027189
Knecht - KC5   Bränslefilter
Parametrar Beskrivning
Filterutförande Skruvfilter
Artikelnummer, rekommenderat specialverktyg 14kt
Anslutningsgänga 3/4"-16UNF-2B
Innerdiameter 2 [mm] 62
Diameter tätningsring [mm] 72
Kåpans diameter [mm] 76
Höjd [mm] 93,5

EAN: 4009026027189

Knecht - KC5 Används i fordonen

62 SEK
52.7 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CHEVROLET 894369299
Cummins C6003117460
FIAT-HITACHI 4395946
FIAT-HITACHI 76595561
GMC 93156633
GMC 94414796
HINO 234011332
HINO 2330D56030
HYSTER 324347
Komatsu 8944147960
Komatsu 13200023
Komatsu 8944147963
Komatsu 13240023
Komatsu 941406110
Komatsu 4312537
Komatsu 941517440
Komatsu 5132400091
Komatsu 5132400230
Komatsu 6003117441
Komatsu 8941446110
Komatsu 8941517440
Komatsu 8944147961
Komatsu 13240009
Komatsu 8971725490
Komatsu 4131078
Komatsu 94143479
Komatsu 4319132
Komatsu 51324000930
Komatsu 6003116220
Komatsu 8941434790
Komatsu 894144613
MAZDA 055923570
NISSAN 1640309W00
NISSAN 16403C6800
NISSAN 16403J2001
NISSAN 16403J5570
NISSAN 16403T2001
NISSAN 16403T9300
NISSAN 16403Z7000
NISSAN 1640009W00
NISSAN 16405J5500
NISSAN 1640301T01
NISSAN 1640327000
NISSAN 16403J2000
NISSAN 16403J5500
NISSAN 16403J6001
NISSAN 16403T6500
NISSAN 16403T9301
NISSAN 1640518600
NISSAN 16400Q4000
NISSAN 16405Z7000
PERKINS 130366020
PERKINS 130366120
TOYOTA 2320256021
TOYOTA 2320353031
TOYOTA 2330256021
TOYOTA 2330256031
TOYOTA 2330354072
TOYOTA 2330356031
TOYOTA 0423456031
TOYOTA 2320353030
TOYOTA 2330054010
TOYOTA 2330256022
TOYOTA 2330354071
TOYOTA 2330356030
TOYOTA 2330387304
VOLVO 861477
VOLVO 8614778
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet