Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter COMLINE - EOF035



COMLINE - EOF035   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 96
Vikt [kg] 0,36
Gängmått M18X1.5
Yttre diameter [mm] 77
Innerdiameter 1 [mm] 62
Innerdiameter 2 [mm] 71
COMLINE - EOF035 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CITROEN MLS000530
FORD 5005804
FORD 5005571
FORD 5010913
General Motors 25012757
General Motors 90421982
General Motors 90499145
General Motors 93156305
General Motors 7984937
General Motors 90442434
General Motors 91066585
MERCURY 41815
OPEL 650388
OPEL 90183727
OPEL VOF28
OPEL 650382
OPEL 650389
OPEL VOF133
PEUGEOT 1109A9
VAUXHALL VOF133
VAUXHALL 650389
VAUXHALL 93156305
VAUXHALL 7984937
VOLVO 3827069
VOLVO 883162
VOLVO 38270690
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet