Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Oljefilter CHAMPION - C160606





CHAMPION - C160606   Oljefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 120
Gängmått 3/4"-16 UNF
Inre diameter [mm] 71
Yttre diameter [mm] 76
Filterutförande Skruvfilter
CHAMPION - C160606 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CITROEN MLS000702
FORD 5007124
FORD 5003461
FORD 5004928
FORD 5003460
FORD 5004747
General Motors 7984778
MAZDA ZZM123802A
NISSAN 15208V4000
PEUGEOT 1109C1
RENAULT 7701415078
RENAULT 7701415060
SEAT XE021030288A
SEAT SE021030288A
SUZUKI 659540
VAG 57115561
VAG 89201808900
VAG E5120700509
VAG XE021030288A
VAG 037115561A
VAG 056115561A
VAG 056115561G
VAG 28115351
VAG 5120700509
VAG 89201808201
VAG BAT115561A
VAG SE021030288A
VAG 030115561D
VAG 037115561B
VAG 056115561B
VAG 059115661A
VAG 35115561
VW 037115561B
VW 056115561B
VW 057115561
VW 5120700509
VW 89201808900
VW E5120700509
VW 030115561D
VW 037115561A
VW 056115561A
VW 056115561G
VW 059115661A
VW 89201808201
VW BAT115561A
VW 0028115351
VW 035115561
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet