Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Bromsskiva COMLINE - ADC1536V



COMLINE - ADC1536V   Bromsskiva
Parametrar Beskrivning
Position framaxel
Höjd [mm] 65,4
Bromsskivetyp Ventilerad inifrån
Bromsskiv tjocklek [mm] 24
Minimum tjocklek [mm] 21,9
Antal borrningar 2
Yttre diameter [mm] 299,8
Hålantal 5
Centreringsdiameter [mm] 80
Hålkrets-Ø [mm] 130
COMLINE - ADC1536V Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CITROEN 4249H2
CITROEN E169016
CITROEN 1606400780
CITROEN 4246K2
CITROEN 4246Y3
CITROEN 424900
CITROEN 424935
CITROEN 4249A0
CITROEN 4249H9
CITROEN E169154
CITROEN 1606401680
CITROEN 4246K3
CITROEN 4246Y5
CITROEN 4249000
CITROEN 424936
FIAT 1307356080
FIAT 51728378
FIAT 51858362
FIAT 46806234
FIAT 51740247
FIAT 51858363
PEUGEOT 4249A0
PEUGEOT 4249H2
PEUGEOT 4250000
PEUGEOT 4246K2
PEUGEOT 4246Y3
PEUGEOT 4249000
PEUGEOT 424936
PEUGEOT 4249E3
PEUGEOT 4249H9
PEUGEOT E169016
PEUGEOT 1606401680
PEUGEOT 4246K3
PEUGEOT 4246Y5
PEUGEOT 424935
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet