Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Parallellstagsled; Vinkelled, styrstag FEBI - 02953



4027816029533
FEBI - 02953   Parallellstagsled; Vinkelled, styrstag
Parametrar Beskrivning
Längd [mm] 120
Tjocklek [mm.] 118
Yttre diameter [mm] 27
Yttre diameter [mm] 70
Yttergänga [mm] M24 x 1,5
Yttergänga [mm] M30 x 1,5 LHT
Gänglängd [mm] 85
Nyckelvidd 36
Gängtyp med vänstergänga
Konmått [mm] 30
Färg grå
Material stål
Position Framaxel, båda sidor
Rör-Ø [mm] 40
Vikt [kg] 1,722

EAN: 4027816029533

FEBI - 02953 Används i fordonen

191.11 SEK
162.44 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
DAF 0696225
DAF 1228115
DAF 1611088
DAF 696205
DAF 0696205
DAF 1142021
DAF 1329134
DAF 607053
DAF 696225
DAF 0607053
EVOBUS 6851476000
EVOBUS 0014603648
EVOBUS 8226236058
IVECO 042491957
IVECO 04833830
IVECO 2984061
IVECO 42489574
IVECO 4802444
IVECO 002984061
IVECO 8190225
IVECO 004833830
IVECO 02984061
IVECO 042489574
IVECO 04802444
IVECO 08190225
IVECO 42489395
IVECO 42491957
IVECO 4833830
IVECO 004802444
IVECO 008190225
IVECO 042489395
MAN 81953016254
MAN 81953016050
MAN 81953016309
MAN 81953016087
MAN 81953016348
MAN 81953016107
MAN 84953016004
MAN 81953016125
MAN 90804102730
MAN 81953016155
MAN 81953016177
MAN 81953010083
MAN 81953016181
MAN 81953010102
MAN 81953016237
MAN 81953016044
MAN 81953016275
MAN 81953016054
MAN 81953016311
MAN 81953016091
MAN 81953016351
MAN 81953016120
MAN 90804102273
MAN 81953016152
MAN 81953016157
MAN 81953010015
MAN 81953016179
MAN 81953010095
MAN 81953016223
MAN 81953016029
MERCEDES 0004603448
MERCEDES 0014600348
MERCEDES 0014602348
MERCEDES 0014607848
MERCEDES 0004600648
MERCEDES 0004601248
MERCEDES 0004603548
MERCEDES 0014601448
MERCEDES 0014603648
MERCEDES 0024600348
MERCEDES 0004601048
NEOPLAN 120325200
RENAULT TRUCKS 5001836297
RENAULT TRUCKS 5430027884
RENAULT TRUCKS 5000242478
RENAULT TRUCKS 5000288361
RENAULT TRUCKS 5000823265
RENAULT TRUCKS 5001832581
RENAULT TRUCKS 5010832583
RENAULT TRUCKS 7420894053
RENAULT TRUCKS 5000242486
RENAULT TRUCKS 5000587534
RENAULT TRUCKS 5000858774
SCANIA 0395009
SCANIA 1738380
SCANIA 395009
SCANIA 0283783
SCANIA 1358792
SCANIA 283783
SOLARIS 0801211834
VOLVO 20745042
VOLVO 20894053
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet