Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Parallellstagsled; Vinkelled, styrstag FEBI - 04384



4027816043843
FEBI - 04384   Parallellstagsled; Vinkelled, styrstag
Parametrar Beskrivning
Längd [mm] 105
Tjocklek [mm.] 90
Yttre diameter [mm] 20
Yttre diameter [mm] 53
Yttergänga [mm] M18 x 1,5
Yttergänga [mm] M28 x 1,5 RHT
Gänglängd [mm] 80
Gänglängd [mm] 23
Nyckelvidd 27
Gängtyp med högergänga
Konmått [mm] 22
Färg grå
Material stål
Position Framaxel, båda sidor
Rör-Ø [mm] 30
Vikt [kg] 0,974

EAN: 4027816043843

FEBI - 04384 Används i fordonen

142.37 SEK
121.01 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
DAF 0100197
DAF 0607451
DAF 100197
DAF 1228114
DAF 607451
DAF ACU9242
DAF 0110197
DAF 0607453
DAF 110197
DAF 1326864
DAF 607453
EVOBUS 0003301435
EVOBUS 0003307135
EVOBUS 0003309535
EVOBUS 0003301535
EVOBUS 0003309335
IVECO 008582322
IVECO 042484886
IVECO 08193645
IVECO 08582322
IVECO 2966635
IVECO 4833825
IVECO 8558533
IVECO 004833825
IVECO 008558533
IVECO 02966321
IVECO 04833825
IVECO 08558533
IVECO 2966321
IVECO 42484886
IVECO 8193645
IVECO 002966321
IVECO 8582322
IVECO 008193645
MAN 81953016135
MAN 81953016249
MAN 81953016328
MAN 81953016060
MAN 81953016140
MAN 81953016316
MAN 85400004051
MERCEDES 0003301535
MERCEDES 0003309335
MERCEDES 0023301135
MERCEDES 0003301435
MERCEDES 0003307135
MERCEDES 0003309535
NEOPLAN 120325701
RENAULT TRUCKS 0003406242
RENAULT TRUCKS 5000823987
RENAULT TRUCKS 5001861924
RENAULT TRUCKS 5000559335
RENAULT TRUCKS 5001825687
VOLVO 1517440
VOLVO 1698191
VOLVO 1517444
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet