Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Montering, axelstag FEBI - 06389



4027816063896
FEBI - 06389   Montering, axelstag
Parametrar Beskrivning
Tjocklek [mm.] 30
Yttre diameter [mm] 85
Diameter fästpunkt [mm] 19
Position Bakaxel, båda sidor
Position Framaxel, båda sidor
Vikt [kg] 2,565

EAN: 4027816063896

FEBI - 06389 Används i fordonen

354.54 SEK
301.36 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
BOVA 239310
DAF 689749
DAF 0689749
DENNIS 653770
EVOBUS 8226232006
EVOBUS 0003500506
IVECO 42488722
IVECO 042488722
KASSBOHRER 8226232066
MAN 81432206055
MAN 81432255003
MAN 81953020037
MAN 81953020050
MAN 81432206006
MAN 81432206107
MAN 81432256001
MAN 81953020049
MAN 81953020059
MERCEDES 0003500506
NEOPLAN 81953020037
NEOPLAN 11013547
NEOPLAN 81432206055
NEOPLAN 81432206107
NEOPLAN 070550504
NEOPLAN 81432206006
NEOPLAN 81432206073
RENAULT TRUCKS 5001842823
SCANIA 1953248
SCANIA 639287
SCANIA 0638862
SCANIA 1104335
SCANIA 638862
SCANIA 0639287
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet