Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Tändstift FEBI - 13414



4027816134145
FEBI - 13414   Tändstift
Parametrar Beskrivning
Yttergänga [mm] M14 x 1,25
Gänglängd [mm] 19
Nyckelvidd 16
Elektrodavstånd [mm] 0,7
Tändstift med en reglerarm
Tändstift 1-jordelektrod

EAN: 4027816134145

FEBI - 13414 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CITROEN 5962J1
CITROEN 5962H8
DAEWOO 1621593003
FIAT 46480362
FIAT 46551935
FIAT 46417010
FIAT 46531918
HYUNDAI 1881408051
MERCEDES 0031594103
MERCEDES 0031595303
MERCEDES 0031596803
MERCEDES 0021597703
MERCEDES 0031593703
MERCEDES 0031594203
MERCEDES 0031596703
MERCEDES 0031597103
MERCEDES 0031593003
NISSAN 2240112E14
NISSAN 2240120J05
NISSAN 2240110F15
NISSAN 2240112E15
PEUGEOT 5962J1
PEUGEOT 5962H8
RENAULT 7700856908
RENAULT 7700869910
RENAULT 7700737612
RENAULT 7700749163
RENAULT 7700869200
RENAULT 7700743137
SAAB 9116385
SUBARU 22401KA440
TOYOTA 9091901153
VW 6U0000156
VW 101000049AE
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet