Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Tändstift FEBI - 13444



FEBI - 13444   Tändstift
Parametrar Beskrivning
Yttergänga [mm] M14 x 1,25
Gänglängd [mm] 17,5
Elektrodavstånd [mm] 0,7
Tändstift med inställningspotentiometer, tomgångsblandning
Tändstift 1-jordelektrod
FEBI - 13444 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CITROEN 596281
CITROEN 5962E4
CITROEN 5962T5
CITROEN 596011
CITROEN 596230
CITROEN 59625P
CITROEN 596268
CITROEN 5962C0
CITROEN 5962E5
CITROEN 596205
CITROEN 596248
CITROEN 59625W
FORD 1120825
FORD 5099937
FORD 1012639
FORD 1087278
FORD 1216460
FORD 1049663
FORD USA 87YF12405AE
FORD USA 920F12405AJB
MERCEDES 0021594903
MERCEDES 0021594003
MERCEDES 1031590003
PEUGEOT 596011
PEUGEOT 596205
PEUGEOT 596248
PEUGEOT 59625W
PEUGEOT 5962C0
PEUGEOT 5962E5
PEUGEOT 596199
PEUGEOT 596230
PEUGEOT 59625P
PEUGEOT 596281
PEUGEOT 5962E4
PEUGEOT 5962T5
RENAULT 7700267140
RENAULT 7700714317
RENAULT 7700266295
RENAULT 7700500072
RENAULT 7700714540
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet