Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Hjullager; Lager FEBI - 19059



4027816190592
FEBI - 19059   Hjullager; Lager
Parametrar Beskrivning
Bredd [mm] 32
Inre diameter [mm] 95
Yttre diameter [mm] 145
DIN/ ISO 32019
Lagerutförande Koniskt rullager
Position ytter
Vikt [kg] 1,8

EAN: 4027816190592

FEBI - 19059 Används i fordonen

350.12 SEK
297.6 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
DAF AMPA012
EVOBUS 0029815405
MAN 06324890114
MAN 06324890012
MERCEDES 0069814705
MERCEDES 0019812602
MERCEDES 0039815405
MERCEDES 000720032019
MERCEDES 0029815405
RENAULT TRUCKS 5000682662
RENAULT TRUCKS 5010439224
RENAULT TRUCKS 5010241096
RENAULT TRUCKS 5010587011
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet