Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Sensor, kylmedietemperatur FEBI - 17695



4027816176954
FEBI - 17695   Sensor, kylmedietemperatur
Parametrar Beskrivning
Längd [mm] 50,7
Yttergänga [mm] M12 x 1,5
Gänglängd [mm] 11
Nyckelvidd 19
Anslutningsantal 2
Växlingspunkt [°C] 20
Tilläggsartikel/tilläggsinformation 2 med packbox
Färgmarkering blå
Vikt [kg] 0,022
erforderligt antal 1

EAN: 4027816176954

FEBI - 17695 Används i fordonen

68.35 SEK
58.1 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
BMW 13621284397
BMW 13621709967
BMW 13621709966
CITROEN 24246
CITROEN 024246
FIAT 5972332
FIAT 60800167
FIAT 46125769
FIAT 60513205
FIAT 60808142
General Motors 90510183
General Motors 90410792
General Motors 90018835
IVECO 98424793
IVECO 098424793
OPEL 1338458
OPEL 1338451
OPEL 1338444
PEUGEOT 133857
PEUGEOT 024246
PEUGEOT 24246
SAAB 9357021
VAUXHALL 90410792
VAUXHALL 90018835
VAUXHALL 90510183
VOLVO 1332396
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet