Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Bromsbeläggssats, skivbroms FEBI - 16479



4027816164791
FEBI - 16479   Bromsbeläggssats, skivbroms
Parametrar Beskrivning
Bredd [mm] 156,4
Bredd [mm] 155,2
Position framaxel
Höjd [mm] 67
Höjd [mm] 62,2
Tjocklek [mm.] 18
Vikt [kg] 1,800
Slitvarninarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
erforderligt antal 1

EAN: 4027816164791

FEBI - 16479 Används i fordonen

352.94 SEK
300 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
FORD 1223682
FORD 1360305
FORD 1519528
FORD 1321517
FORD 1519527
FORD 1566093
FORD USA 3M512K021AB
FORD USA 8V412K021AB
FORD USA MEAV6J2K021BA
FORD USA 3M512K021AA
FORD USA 3M5J2K021AA
FORD USA ME3M5J2K021AA
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK3323ZB9C
VOLVO 30683554
VOLVO 30736923
VOLVO 30793618
VOLVO 30681739
VOLVO 30715023
VOLVO 30742030
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet