Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Tändstift FEBI - 13502



FEBI - 13502   Tändstift
Parametrar Beskrivning
Yttergänga [mm] M14 x 1,25
Gänglängd [mm] 19
Nyckelvidd 16
Elektrodavstånd [mm] 1
Tändstift med en reglerarm
Tändstift 3-jordelektroder
FEBI - 13502 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
AUDI 101000033AA
AUDI 101000051AA
AUDI 101000041AC
AUDI 101000051AC
BMW 12121422087
BMW 12121747061
BMW 12124353679
BMW 12121704399
BMW 12121748002
BMW 12129064619
CITROEN 59622J
CITROEN 59622K
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9091901202000
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851160000
FIAT 5894588
FIAT 46472021
OPEL 1214003
PEUGEOT 59622K
PEUGEOT 59622J
PEUGEOT 5962R3
RENAULT 7700115827
RENAULT 7700500168
SEAT 101000051AC
SEAT 101000033AA
SEAT 101000051AA
SEAT 101000041AC
SKODA 101000041AC
SKODA 101000051AC
SKODA 101000033AA
SKODA 101000051AA
TOYOTA 9091901198
VW 101000041AC
VW 101000051AC
VW 101000033AA
VW 101000051AA
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet