Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Tändstift FEBI - 13453



FEBI - 13453   Tändstift
Parametrar Beskrivning
Yttergänga [mm] M14 x 1,25
Gänglängd [mm] 19
Nyckelvidd 21
Elektrodavstånd [mm] 0,7
Tändstift 1-jordelektrod
Tändstift med en reglerarm
Vikt [kg] 0,03
FEBI - 13453 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
ALFA ROMEO 5894587
ALFA ROMEO 71711640
ALFA ROMEO 7760382
ALFA ROMEO 5984036
ALFA ROMEO 7554444
BMW 12121258159
BMW 12121267485
BMW 12129061871
BMW 12121265595
BMW 12121711296
CITROEN 5960H8
CITROEN 596119
CITROEN 596227
CITROEN 596255
CITROEN 59626E
CITROEN 5962E9
CITROEN 5962R2
CITROEN 596010
CITROEN 596110
CITROEN 596136
CITROEN 596239
CITROEN 59625R
CITROEN 5962E8
CITROEN 5962G7
DAEWOO 94837756
DAIHATSU 9004851035000
DAIHATSU 9004851043000
DAIHATSU 9004851055000
DAIHATSU 9004851069000
DAIHATSU 9091901026000
DAIHATSU 9091901087000
DAIHATSU 9004851034000
DAIHATSU 9004851041000
DAIHATSU 9004851047000
DAIHATSU 9004851059000
DAIHATSU 9004851096000
DAIHATSU 9091901061000
FIAT 4401550
FIAT 5984036
FIAT 71711640
FIAT 75544260
FIAT 7554444
FIAT 7571577
FIAT 4346796
FIAT 4359424
FIAT 5894587
FIAT 71711639
FIAT 71711806
FIAT 7554432
FIAT 7554451
FIAT 7760382
FIAT 4346196
FIAT 4359422
FORD 1506413
FORD 1523608
FORD 5099742
FORD 5099943
FORD 5099962
FORD 1120836
FORD 1518878
FORD 5029052
FORD 5099884
FORD 5099961
FORD 6073379
FORD USA 78TF12405BA
General Motors 90239568
General Motors 90355136
General Motors 90350018
HONDA 9807956846
ISUZU 9825131030
Lada 21083707010
LANCIA 71711806
LANCIA 7760382
LANCIA 5894587
LANCIA 71711640
LANCIA 7544444
LANCIA 5984036
MAZDA 025618110
MAZDA 181690
MAZDA 25618110
MAZDA 0000181690
MAZDA 169018110
MAZDA 1Y0118110
MAZDA FE8218110
MERCEDES 0021596103
MERCEDES 0031591203
MERCEDES 0031594503
MERCEDES 1061590103
MERCEDES 0021591003
MERCEDES 0021592803
MERCEDES 0021599503
MERCEDES 0031592603
MERCEDES 0031596103
MERCEDES 1161590003
MERCEDES 0021591903
MITSUBISHI MS851236
MITSUBISHI MS851283
MITSUBISHI MS851408
MITSUBISHI MS851413
MITSUBISHI MS851183
MITSUBISHI MS851233
MITSUBISHI MS851243
MITSUBISHI MS851403
MITSUBISHI MS851412
MITSUBISHI Z2152945
MITSUBISHI MS851218
NISSAN 22401V0516
NISSAN 22401V1486PC
NISSAN 22401W9816
NISSAN 22401S2100
NISSAN 22401V1416
NISSAN 22401V1491
NISSAN B2401V1416
OPEL 1214119
OPEL 1214807
OPEL 3012109
OPEL 1214139
OPEL 1306541
PEUGEOT 596119
PEUGEOT 596227
PEUGEOT 596239
PEUGEOT 59625R
PEUGEOT 5962E8
PEUGEOT 5962G7
PEUGEOT 5960H8
PEUGEOT 596136
PEUGEOT 59622A
PEUGEOT 596255
PEUGEOT 59626E
PEUGEOT 5962E9
PEUGEOT 5962R2
PEUGEOT 596010
PORSCHE 92809460203
PORSCHE 99917014290
PORSCHE 99917018990
PORSCHE 99917014190
PORSCHE 99917015890
RENAULT 7700727383
RENAULT 7701023079
RENAULT 7701414031
RENAULT 7701414142
RENAULT 7700500048
RENAULT 7700583985
RENAULT 7700647272
RENAULT 7700681298
RENAULT 7700746115
RENAULT 7701023082
RENAULT 7701414140
RENAULT 7700553622
RENAULT 7700612290
RENAULT 7700660006
SAAB 8355007
SUBARU 22401KA130
SUBARU 22401AA220
SUBARU 22401AA200
SUZUKI 0948200118
SUZUKI 0948200409
SUZUKI 0948200299
SUZUKI 0948200487
TOYOTA 9091901084
TOYOTA 9091901098
TOYOTA 9004851059
TOYOTA 9091901051
TOYOTA 9091901087
TOYOTA 9099909007
TOYOTA 9091901027
VAUXHALL 1214807
VAUXHALL 1214139
VOLVO 1276056
VOLVO 1346541
VOLVO 2707461
VOLVO 1276038
VOLVO 1306605
VOLVO 1367528
VOLVO 2735975
VW N01781236
VW 0004359424
VW N01781252
VW 101000000AC
VW N01781343
VW 101000006AC
VW 191905450N
VW N01781121
VW N01781140
VW N01781164
VW N01781183
VW N01781246
VW 053905999
VW N01781258
VW 101000002AB
VW N01781350
VW 101000007AB
VW 191905452B
VW N01781139
VW N01781154
VW N01781178
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet