Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Tändstift FEBI - 13449



FEBI - 13449   Tändstift
Parametrar Beskrivning
Yttergänga [mm] M14 x 1,25
Gänglängd [mm] 19
Nyckelvidd 21
Elektrodavstånd [mm] 0,71
Tändstift 1-jordelektrod
Tändstift med en reglerarm
FEBI - 13449 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
BMW 12121262360
BMW 12121279526
BMW 12129056447
BMW 12121276283
BMW 12129056446
BMW 12129057749
CITROEN 5962A2
DAIHATSU 9004851072000
HONDA 9807955811
HONDA 9807955841
ISUZU 9825131060
MAZDA 066018110
MAZDA 66018110
MERCEDES 0031591003
MERCEDES 0031592703
MERCEDES 0031594703
MERCEDES 0021591603
MERCEDES 0021592903
MERCEDES 0031591103
MERCEDES 0031594603
MERCEDES 1161590103
MERCEDES 0021590403
MERCEDES 0021592203
MITSUBISHI MS851022
MITSUBISHI MS851182A
MITSUBISHI MS851182
MITSUBISHI MS851212
NISSAN 22401V0515
NISSAN 22401W8915SA
NISSAN 22401W8985PC
NISSAN 22401Y9265
NISSAN 22401W8915
NISSAN 22401W8985
NISSAN 22401W8990
NISSAN B2401W8915
PEUGEOT 5962A2
PEUGEOT ZC9862090U
PEUGEOT 5962S7
PORSCHE 99917013290
RENAULT 7700743920
RENAULT 7700860235
RENAULT 7701041214
RENAULT 7701366903
RENAULT 7700647265
RENAULT 7700859967
RENAULT 7700862054
RENAULT 7701366539
RENAULT 7701414105
SUBARU 420543200
TOYOTA 9091901065
VW N01781147
VW 101000018AA
VW N01781241
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet