Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Parallellstagsled FEBI - 12975



4027816129752
FEBI - 12975   Parallellstagsled
Parametrar Beskrivning
Längd [mm] 95
Yttergänga [mm] M16 x 1,5
Yttergänga [mm] M24 x 1,5 RHT
Gängtyp med högergänga
Konmått [mm] 20
Position framaxel höger
Rör-Ø [mm] 27
Vikt [kg] 0,672
erforderligt antal 1

EAN: 4027816129752

FEBI - 12975 Används i fordonen

159.75 SEK
135.79 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
DAF 608530
DAF 0608530
IVECO 042491937
IVECO 42491937
IVECO 042480024
IVECO 42480024
MAN 81953010388
MAN 81953016142
MAN 81953016321
MAN 85400002448
MAN 88953016004
MAN 81953010077
MAN 81953016134
MAN 81953016303
MAN 85400002447
MAN 85400003302
MERCEDES 0003300635
MERCEDES 0003308535
MERCEDES 0003382410
MERCEDES 0004633229
MERCEDES 0003300335
MERCEDES 0003306735
MERCEDES 0003308735
MERCEDES 0004607248
MERCEDES 0024601648
RENAULT TRUCKS 0003406252
RENAULT TRUCKS 5000814097
RENAULT TRUCKS 5001860123
RENAULT TRUCKS 5000807554
RENAULT TRUCKS 5001844136
RENAULT TRUCKS 5001860770
VOLVO 1190778
VOLVO 1518142
VOLVO 1517449
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet