Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Spännrulle, tandrem SKF - VKM13140



SKF - VKM13140   Spännrulle, tandrem
Parametrar Beskrivning
Diameter (mm) 60
Bredd [mm] 29
Spännmetod, spännrulle automatisk
SKF - VKM13140 Används i fordonen

280.5 SEK
238.43 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
BMWmini 11317805960
CITROEN 082988
FIAT 9400829889
FORD 2S6Q6B217AE
FORD 1145947
FORD 1473365
FORD 1562503
FORD 2S6Q6B217AB
FORD 2S6Q6B217AD
FORD 1359934
FORD 1481774
FORD 2S6Q6B217AA
FORD 2S6Q6B217AC
MAZDA Y40112770
MAZDA Y40112770B
MAZDA Y40112770D
MAZDA Y40112770A
MAZDA Y40112770C
PEUGEOT 082988
SUZUKI 1281073J01
TOYOTA SU00100543
VOLVO 30751981
VOLVO 31316844
VOLVO 30711068
VOLVO 31259239
VOLVO 31370439
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet