Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Bränslefilter CHAMPION - L131606





CHAMPION - L131606   Bränslefilter
Parametrar Beskrivning
Höjd [mm] 71,5
Ytterdiameter [mm] 88,5
Filterutförande Filterinsats
Innerdiameter 1 [mm] 19,2
Innerdiameter 2 [mm] 16
CHAMPION - L131606 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
ALFA ROMEO 1056406002
ALFA ROMEO 1056406001
Caterpillar 3I1341
Caterpillar 8T7477
Caterpillar 9Y4430
Caterpillar 5W6081
Caterpillar 971357
CITROEN 321430650
CITROEN 813562
CITROEN 95551283
CITROEN 95608917
CITROEN PD14365A
CITROEN 190632
CITROEN 5470709D
CITROEN 9401906138
CITROEN 95575783
CITROEN ND14365
CITROEN/PEUGEOT 190613
CITROEN/PEUGEOT 190608
DAF 494251
FIAT 4669550
FIAT 5983958
FIAT 70251397
FIAT 9280124
FIAT 9818184
FIAT 9924318
FIAT 4561986
FIAT 4621540
FIAT 4658986
FIAT 5983298
FIAT 62775368
FIAT 74680444
FIAT 9818144
FIAT 9819500
FIAT 1901740
FIAT 4612227
FIAT 4621740
FORD 6161789
FORD 7235770
FORD C5NE9176C
FORD D8NN9NN9N074AA
FORD 1423477
FORD EDPN9N074AA
FORD 1823491
FORD 5010518
FORD 5029459
FORD 6149717
FORD 6917393
FORD 825F9150A2B
FORD D0NN9N074B
FORD 1423433
FORD EDL6744A2
FORD 1635103
FORD 500625
FORD 5020289
FORD 6149716
General Motors 6371716
General Motors 7984267
General Motors 7988149
General Motors 1531637
General Motors 7371716
General Motors 7984288
IVECO 1909100
IVECO 9918144
IVECO 1901687
IVECO 1902100
IVECO 9918114
IVECO 9918184
IVECO 1901629
IVECO 1901929
PEUGEOT 190608
PEUGEOT 190613
RENAULT 7701016181
RENAULT 7701010100
ROVER 5141403
ROVER 517711
ROVER 78891
ROVER 833544
ROVER 37H1581
ROVER 37H6214
ROVER 516920
ROVER 78747
ROVER 78981
ROVER 17H9452
ROVER 37H576
SAME 243190601
VAG 61198552
VAG SE022119900B
VAG ND10420201
VOLVO 858201
VOLVO 3345280
VOLVO 3581078
VOLVO 236628
VOLVO 33452806
VW 061198552
VW SE022119900B
VW ND10420201
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet