Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Parallellstagsled FEBI - 04385



4027816043850
FEBI - 04385   Parallellstagsled
Parametrar Beskrivning
Längd [mm] 105
Yttergänga [mm] M18 x 1,5
Yttergänga [mm] M28 x 1,5 LHT
Gängtyp med vänstergänga
Konmått [mm] 22
Position Framaxel, båda sidor
Rör-Ø [mm] 30
Vikt [kg] 0,925

EAN: 4027816043850

FEBI - 04385 Används i fordonen

146.34 SEK
124.39 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
DAF 1373137
DAF ACU9241
DAF 0110196
DAF 110196
DAF 607452
DAF 0607452
EVOBUS 0003307235
EVOBUS 0003309635
EVOBUS 0003303335
EVOBUS 0003309435
IVECO 08558536
IVECO 42484887
IVECO 8123394
IVECO 8558536
IVECO 004833826
IVECO 008193646
IVECO 02969507
IVECO 04833826
IVECO 08193646
IVECO 2969507
IVECO 4833826
IVECO 8193646
IVECO 002969507
IVECO 008123394
IVECO 008558536
IVECO 042484887
IVECO 08123394
MAN 81953016139
MAN 81953016315
MAN 81953010079
MAN 81953016222
MAN 81953016329
MERCEDES 0003307235
MERCEDES 0003309635
MERCEDES 0003303335
MERCEDES 0003309435
NEOPLAN 120325702
RENAULT TRUCKS 5000823947
RENAULT TRUCKS 5000559336
RENAULT TRUCKS 5000823997
VOLVO 1517439
VOLVO 1998190
VOLVO 1698190
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet