Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Bromsbeläggssats, skivbroms FEBI - 16443






 
4027816164432
FEBI - 16443   Bromsbeläggssats, skivbroms
Parametrar Beskrivning
Bredd [mm] 155,7
Position framaxel
Höjd [mm] 56,6
Tjocklek [mm.] 18,5
Vikt [kg] 1,4
Slitvarnarkontakt inkl. slitvarnarkontakt
erforderligt antal 1

EAN: 4027816164432

FEBI - 16443 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
General Motors 09111272
General Motors 9111272
General Motors 09111271
General Motors 9111271
OPEL 04403271
OPEL 4403271
OPEL 04403272
OPEL 4403272
RENAULT 7701200648
RENAULT 7701202044
RENAULT 7701202956
RENAULT 7701203917
RENAULT 7701348111
RENAULT 8671005933
RENAULT 7701200884
RENAULT 7701202713
RENAULT 7701203913
RENAULT 7701203918
RENAULT 7701348688
RENAULT 8671016179
VAUXHALL 09111272
VAUXHALL 9111272
VAUXHALL 09111271
VAUXHALL 9111271
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet