Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Tändstift FEBI - 13423



4027816134237
FEBI - 13423   Tändstift
Parametrar Beskrivning
Yttergänga [mm] M14 x 1,25
Gänglängd [mm] 19
Nyckelvidd 16
Elektrodavstånd [mm] 0,7
Tändstift med en reglerarm
Tändstift 1-jordelektrod

EAN: 4027816134237

FEBI - 13423 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
CITROEN 5962Z4
CITROEN 59620V
CITROEN 59622S
CITROEN 59624W
CITROEN 59627P
CITROEN 5962F0
CITROEN 5962K0
CITROEN 5962S2
CITROEN 5962Y8
CITROEN 5962
CITROEN 59622
CITROEN 59622V
CITROEN 59625F
CITROEN 59627R
CITROEN 5962H9
CITROEN 5962K4
CITROEN 5962W9
CITROEN 5960F0
FIAT 46214771
FIAT 7546519
FIAT 7772453
FIAT 0046214771
FIAT 71711808
FIAT 7760383
FORD 5099779
FORD 5099833
FORD 5099839
FORD 5099952
FORD 5099777
FORD 5099832
FORD 5099838
FORD 5099948
FORD 6080256
FORD 1120830
FORD USA 92OF12405EB
General Motors 90297152
General Motors 90369302
ISUZU 8970129280
KIA 0K2AA18110
KIA 0K50A18110
MAZDA BP4918110
MERCEDES 0031591603
MERCEDES 0031597203
MERCEDES HWA0011590403
MERCEDES 0031594003
MERCEDES 0031597803
MITSUBISHI MS851738
MITSUBISHI MS851368
NISSAN 2240120J06
OPEL 01214804
OPEL 1214804
OPEL 01214144
OPEL 1214144
PEUGEOT 5962T8
PEUGEOT 59625F
PEUGEOT 5962V2
PEUGEOT 59627P
PEUGEOT 5962W9
PEUGEOT 5962C5
PEUGEOT 5962Z4
PEUGEOT 5962F0
PEUGEOT 59202S
PEUGEOT 5962H9
PEUGEOT 5962
PEUGEOT 5962K0
PEUGEOT 59621J
PEUGEOT 5962K6
PEUGEOT 59622X
PEUGEOT 5962S2
PEUGEOT 59624Y
PEUGEOT 5962TO
PEUGEOT 596271
PEUGEOT 5962V7
PEUGEOT 59627R
PEUGEOT 5962Y8
PEUGEOT 5962C6
PEUGEOT 59202
PEUGEOT 5962H2
PEUGEOT 5920F0
PEUGEOT 5962J9
PEUGEOT 59620V
PEUGEOT 5962K4
PEUGEOT 59622V
PEUGEOT 5962R9
PEUGEOT 59624W
RENAULT 7700500155
RENAULT 7700501155
RENAULT 7701042816
RENAULT 8200020796
RENAULT 8200209310
RENAULT 7433517980
RENAULT 7700101401
RENAULT 7700274004
RENAULT 7700274155
RENAULT 7700500180
RENAULT 7700856909
RENAULT 8200020791
RENAULT 8200033622
RENAULT 8933003862
RENAULT 7700020796
RENAULT 7700273462
RENAULT 7700274154
SUBARU 22401AA440
SUBARU 22401AA310
SUBARU 22401KA080
SUZUKI 0948200429000
SUZUKI 0948200505
SUZUKI 0948200427
SUZUKI 0948200429001
VAUXHALL 1214804
VOLVO 271727
VOLVO 272313
VOLVO 8670058
VOLVO 271766
VOLVO 3517980
VW 199917764
VW 101000060AA
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet