Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Parallellstagsled; Vinkelled, styrstag FEBI - 04605



4027816046059
FEBI - 04605   Parallellstagsled; Vinkelled, styrstag
Parametrar Beskrivning
Längd [mm] 125
Yttergänga [mm] M20 x 1,5
Yttergänga [mm] M30 x 1,5 RHT
Gängtyp med högergänga
Konmått [mm] 26
Position framaxel
Rör-Ø [mm] 40
Vikt [kg] 1,704

EAN: 4027816046059

FEBI - 04605 Används i fordonen

346.11 SEK
294.19 SEK



Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
DAF 0161376
DAF 1326866
DAF 608000
DAF 0069867
DAF 0608000
DAF 161376
DAF 69867
EVOBUS 6851486000
EVOBUS 6851478000
EVOBUS 6851533000
IVECO 02980875
IVECO 002980875
IVECO 2980875
MAN 81953010025
MAN 90804154117
MAN 81953016151
MERCEDES 0004600148
MERCEDES 0004602748
MERCEDES 0004602648
RENAULT TRUCKS 7701002911
RENAULT TRUCKS 5000808458
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet