Varukorg
Kvantitet: 0
Sum: 0 SEK
 
 
Kundservice
08-124 106 97

9:00 - 16:30

Sweden Finland Denmark Netherlands English Russian 

 

Artikelsökning

 
 

Bromsbeläggssats, skivbroms FEBI - 16567






 
4027816165675
FEBI - 16567   Bromsbeläggssats, skivbroms
Parametrar Beskrivning
Bredd [mm] 249,5
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med monteringstillbehör
Position framaxel
Position Bakaxel
Höjd [mm] 118,3
Bromstyp Skivor
Tjocklek [mm.] 28,2
Vikt [kg] 13,5
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt

EAN: 4027816165675

FEBI - 16567 Används i fordonen


Ställ en fråga om denna produkt
Tillverkare OE-nummer
EVOBUS 0024200820
EVOBUS 0034208420
EVOBUS 82854084630
EVOBUS 82854085340
EVOBUS Q82854084630
EVOBUS 0024205520
EVOBUS 8285408463
EVOBUS 8285408534
EVOBUS Q82853885330
MERCEDES 0024200820
MERCEDES 0024205520
RENAULT TRUCKS 5001823000
RENAULT TRUCKS 5001854341
RENAULT TRUCKS 5001834075
RENAULT TRUCKS 5001854342
Fordonsval

Hjälp att hitta bil  

Information
Hur hittar man reservdelar?

  Sökande efter artikeln

Om du vet detaljens kod, så gör en sökning på det här numret  

   Reservdelarnas katalog

 Sökning i illustrerade kataloger efter original och icke-originalreservdelar   

   Förfrågan till expert

 Skicka din förfrågan till våra experter som hjälper till att hitta reservdelar  

 

Hur hittar man i katalogen reservdelar till din bil  

 

Rabatt

Vill du få en rabatt?

 

 

Betalning

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket garanterar
  säkerhet och diskretion av
  kundernas verksamhet